Автор Тема: Комфорт-Мастер и всё что с ним связано  (Прочитано 5258 раз)

Nik

• Гость
 ::)основанием передачи дома - есть желание жильцов -(владельцев квартир ) не менее 50 %. Вот КМ и подтягивает до 50% и не утруждает себя. А баранам сметы и показывать не надо. Будут платить как миленькие. подписали и платите.  ???

Оффлайн Алена

• Hero Member
  • Liked: 0
  • Подъезд: 1
::)основанием передачи дома - есть желание жильцов -(владельцев квартир ) не менее 50 %. Вот КМ и подтягивает до 50% и не утруждает себя. А баранам сметы и показывать не надо. Будут платить как миленькие. подписали и платите.  ???

очень щас культурно ответили!! товарищи мы здесь половину баранов!! А почему же вы на мой вопрос не ответили????? Чо делать тем "баранам" кому жить негде ????кому нужен свет и вода!!! А если посмотреть по Киеву тарифы в новостроях то везде так и даже больше!Никто не говорит , что мы будем с КМ постоянно!!
 А что изменится если вы выбьете тарифы!?? ну вот они дали вам их!!дальше что? Это частный жэк они вам напишут то что нужно вы откажетесь?У вас есть выбор?  а вот если бы все кто купил квартиры в новострое имел бы доп жилье тогда бы мы не спеша собрались выбрали жэк или создали осбб и все было бы чудесно!!!!Но увы(((

Наташа иванова

• Гость
по поводу баранов,так у нас в Украина 90% баранов, а остальные 10% пастухи против них не попрешь!!!!!!Непонятно почему так категорично люди настроены против К.М,ведь мы незнаем как они будут выполнять обязаности по договору ,и где гарантия что будет другая организация и будет все идеально .Если посмотреть в целом по обслуживанию домов в нашем государстве ,то вывод один .............как и во всем остальном .Давайте будем оптимистами и  беречь здоровья !!!!!

Nik

• Гость
 ::)Чтобы не быть баранами то при подписании договоров будь-то каких нужно помнить что это 2х стороннее соглашение! и 2-я сторона имеет право вносить замечания и дополнения.
А быстрее не будет!!!

Оффлайн svitl

• Hero Member
  • Тип квартиры: 3Б
Вот тут на сайт можно посмотреть тариф Жэка
http://www.municipal.kiev.ua:8080/municipal/

привда есть тариф только для Закревского 95 и 97, но все равно информация
"Если вы еще способны разочаровываться, значит, вы все еще молоды..." (Сара Черчиль)
Ой, как же я молода, оказывается ))))

Оффлайн Алена

• Hero Member
::)Чтобы не быть баранами то при подписании договоров будь-то каких нужно помнить что это 2х стороннее соглашение! и 2-я сторона имеет право вносить замечания и дополнения.
А быстрее не будет!!!
мы говорим немного о разном))) эта тема уже обсуждалась. И вы точно так же как и все подпишите точно такой договор)))))

Оффлайн Алена

• Hero Member
Вот тут на сайт можно посмотреть тариф Жэка
http://www.municipal.kiev.ua:8080/municipal/

привда есть тариф только для Закревского 95 и 97, но все равно информация
вот и у нас такой будет)

Виктор

• Гость
 ???Начальнику ЖЕКу __________________________________

від________________________________________________

адреса: _______, м. Київ, вул. _________, ___ кв. _____

Заява
про згоду укласти договір, але на інших умовах

Мені запропоновано Вашим підприємством укласти договір на надання житлових послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Я маю намір укласти такий договір. Однак у запропонованому вами варіанті договору вбачаю порушення вимог законодавства України і своїх цивільних і споживчих прав, і тому на підставі ст. 646 Цивільного кодексу України, я повідомляю про свій намір укласти такий договір, але на інших умовах, а саме з урахуванням наступних моїх зауважень:

1. Не запропоновано проект договору, розроблений безпосередньо виконавцем (ст. 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» - далі Закон) для узгодження зі мною і його підписання на надання послуг з водотеплопостачання та водовідведення.

2. Деякі зауваження щодо п. 2 Договору:

а) В пункті2,  розділу «Предмет договору» допущена суттєва неточність. Викладено: «невід'ємною частиною договору є копія рішення органу виконавчої влади про затвердження тарифу на послуги, які відносяться до договору". Необхідно викласти (відповідно до ст. 31 Закону та типового договору): «... невід'ємною частиною договору є копія рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів на послуги, які відносяться до договору, а також Правил утримання житлових будинків і прибудинкових територій, затверджених Наказом Держжитлокомунгоспу Україна № 76 від 17.05.2005р....»

б) Копія рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів на послуги. Які прямо відносяться до договору, не прикладена. Необхідно докласти її до Договору в якості додатка.

в) Копія рішення органу місцевого самоврядування за структурою тарифів, періодичність та строки виконання робіт до договору не прикладена. Також необхідно прикласти її до Договору в якості додатка.

3. Мені нав’язують  підписувати договір  безпосередньо в момент надання Вашою організацією проекту договору, позбавляючи права, наданого мені ст. 26 Закону про узгодження його у місячний строк і внесення в нього інших умов договору за згодою сторін.

4. Мені запропоновано підписати саме типовий договір, затверджений Постановою Кабінету міністрів України № 529 від 20.05.2009 р., який не містить у собі усі необхідні умови, які безпосередньо стосуються особливостей з утримання та обслуговування саме нашого будинку і нашої прибудинкової території.

Відповідно до п. 3 ст. 20 Закону я зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору, а не типовий договір, затверджений Постановою Кабінету Міністрів і зареєстрований в Міністерстві Юстиції України.

Відповідно до п. 2.3 ст. 21 Закону виконавець зобов'язаний підготувати та укласти з виконавцем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором.

У результаті спонукання укласти, саме даний типовий договір, порушуються наступні мої права, а саме:

1. У запропонованому вами варіанті Договору не зазначено те, що обов'язково повинно бути зазначено (згідно вимог ст. 26 Закону). :

п.1.3 - вичерпний перелік житлово-комунальних послуг, тарифи та їх складові на кожну з цих послуг;

п.1.5 - порядок перерахунків розмірів плати за житлово-комунальні послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості;

п.1.7 - порядок контролю якісних (кількісних) показників надання послуг та звіту сторін;

п.1.8 - порядок вимірювання обсягів та визначення якості зазначених послуг;

п.1.10 - порядок обслуговування мереж та розподіл повноважень щодо їх експлуатації та відновлення (ремонту);

п.1.12 - порядок здійснення планових і капітальних ремонтів (Ремонту під'їздів, заміни вікон і дверей у під'їздах, асфальтування прибудинкової території, відповідно до нормативів зазначених у Правилах утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених Наказом Держжитлокомунгоспу України № 16 від 17.05.2005 р .)

2. У зазначеному Договорі також не вказано:

а) графік і терміни надання послуг, їх якісні та кількісні показники;

б) терміни виконання та усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуг;

в) порядок відшкодування збитків, завданих майну споживача та / або приміщенню, шкоди, завданої його життю чи здоров'ю внаслідок неналежного санітарного стану території або неповного надання послуг.

г) порядок зменшення розмірів плати за перевищення строків проведення ремонтно-профілактичних робіт і відшкодування компенсацій за перевищення встановлених термінів проведення аварійно-відновлювальних робіт;

д) порядок встановлення термінів і терміни проведення ремонтно-профілактичних та аварійно-відновлювальних робіт;

е) пеня, яка сплачується споживачем, у разі несвоєчасного внесення платежів за надані виконавцем послуги.

ж) перелік робіт, виконуваних квартиронаймачем та власником квартири за особисті кошти при проведенні ремонту квартири;

з) вимоги нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг, за які споживач несе відповідальність.

3. Не врегульовано питання оплати послуг безпосередньо виконавцю, а не КП «ГІОЦ», що суперечить вимогам Закону та утрудняє звернення споживачів до суду для вирішення спірних питань.

4. Пункт 4, ст. 11 Договору вважаю треба викласти в такій редакції: «... Забезпечувати доступ представників Виконавця до обладнання водо і теплопостачання споживача, якщо таке обладнання має пряме відношення до функціонування загальної системи водо і теплопостачання всього будинку, при наявності в них відповідного посвідчення та відповідного письмового напрямку від Виконавця на виробництво конкретних робіт або огляду. При ліквідації аварії - цілодобово, а у всіх інших випадках відповідно до вимог законів та нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг ... »

5. Пункт 2, ст. 12 Договору вважаю треба викласти в такій редакції:  «… Виконавець має право доступу, до обладнання водо і теплопостачання Споживача,  якщо таке обладнання має пряме відношення до функціонування загальної системи водо і теплопостачання всього будинку, при наявності в них відповідного посвідчення та відповідного письмового направлення від Виконавця на виробництво конкретних робіт або огляду. При ліквідації аварії – цілодобово, а у всіх інших випадках відповідно до вимог законів та нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг … »;

6.  В преамбулі Договору, а також в п.п. 6,9 ст.11 Договору повністю  прибрати слова "...(житлового приміщення у гуртожитку), нежитлового приміщення у житловому будинку (гуртожитку)..."

7. Частину першу, ст. 20 Договору вважаю треба викласти в такій редакції: "...Цей договір набирає чинності з моменту його підписання і діє 1 (один) рік, тобто до "____" ___________ 201__ р. ..."

Оплату за новими тарифами буду робити після укладення Вами зі мною договору відповідно до ст. 26 Закону та умовами договору відповідно до ст. ст. 20; 21; 32 Закону.

Вимагаю усунути перераховані недоліки, після чого договір з Вашим підприємством мною буде укладено, але тільки після його нового узгодження і підписання з мого боку.

У разі незгоди, це питання може бути вирішене тільки в судовому порядку.

З повагою,

________________________________________ ПІДПИС___________________
                  (П.І.Б.)

«______» ____________________ 2011 р. :-*

Валерий

• Гость
))) я только за консьержа- ответственную и порядочную , которая действительно внимательно следит за всем ,что происходит, всегда владеет информацией , и очень надеюсь , что у нас такая и будет)))а если она еще и за чистотой следит так вообще супер- все же приятнее жить в порядке!
  а случаи разные бывают , это я на риал юа начиталась 11 дом и 13! вот там такое было - дай 50 грн дам квитанцию))))) а консьержи которые в сговоре с ворами не дай БОг!!!! пусть наш дом минует подобного рода ужасы!!!
Здравствуйте все.
Что касается консьержа:
- квитанции должны приходить в почтовый ящик;
- следить за чистотой и порядком должен дворник и мастерица по дому ( их зарплата заложена в квартплату);
- для того чтоб кто попало не ходил в парадном существуют множество вариантов кодовых замков ( это намного дешевле и не менее надёжнее чем консьерж).
Исходя из этого консьерж попросту не нужен! Лично мне есть куда 50-60 грн в месяц девать (600 грн в год).
Это моё мнение и платить за услуги в которых не нуждаюсь - не буду.

Оффлайн Алена

• Hero Member
Здравствуйте все.
Что касается консьержа:
- квитанции должны приходить в почтовый ящик;
- следить за чистотой и порядком должен дворник и мастерица по дому ( их зарплата заложена в квартплату);
- для того чтоб кто попало не ходил в парадном существуют множество вариантов кодовых замков ( это намного дешевле и не менее надёжнее чем консьерж).
Исходя из этого консьерж попросту не нужен! Лично мне есть куда 50-60 грн в месяц девать (600 грн в год).
Это моё мнение и платить за услуги в которых не нуждаюсь - не буду.

я не жила в доме с консьержем и разницы пока не знаю,  если ее не будет то конечно платить ей я не собираюсь, все это можно будет увидеть даже в первый месяц проживания в доме! Кроме того я еще не видела их обязанности и должностную инструкцию, если нанимал комфорт мастер потребую у них это посмотреть, если не дадут , платить никому не буду, и квитанции однозначно буду требовать только в ящик. Если их там посадили значит они обязаны выполнять какую либо работу за которую мы им будем платить, а если они просто посидеть пришли  тогда уж сори)) все это буду лично я узнавать, наблюдать и делать выводы. Просто так платить 50 грн в месяц желания конечно нет, я могу их на ребенка потратить)) так , что я пока 50 на 50 ))))

Оффлайн Алена

• Hero Member
кроме того я думаю все согласятся поставить домофон независимо от консьержа!!
« Последнее редактирование: 08/07/13, 15:11:41 от Алена »

Виктор

• Гость
Домофон   требует ежемесячной оплаты. :P

kubana

• Гость
надо голосовалку устроить кто за домофон и консьержа

Оффлайн Алена

• Hero Member
Домофон   требует ежемесячной оплаты. :P
ага до 10 грн

Оффлайн Spirit

• Global Moderator
  • Full Member
  • Подъезд: 2
  • Тип квартиры: 2Б
Пожалуйста голосуйте, голосование пока в этой ветке, чтобы не плодить ещё отдельную тему про консьержек и домофон. Хотя как скажете, могу и в отдельную тему вынести.