Автор Тема: Создание ОСББ и Все кто против "КМ" - Нужно действовать сейчас  (Прочитано 1813 раз)

Оффлайн GSTH

• Full Member
  • Liked: 0
  • Подъезд: 1
  • дом: 95в
Всем кто не хочет чтоб наш дом попал в руки этой шарашкиной конторы под названием" Комфорт Мастер" - ЖЕК.

Советую подписывать с ними договор с додатками - как это сделали Жильцы соседних домов - чтоб потом в итоге через год избавится от КМ и создать ОСББ

С разрешения автора выкладываю тут информацию в виде додатков

1. Додатки необходимо распечатать на 2-х листах, т.к. каждый идёт к двум отдельным договорам ЖЭКа.
2. На реакцию в ЖЭКе не стоит обращать внимание, т.к. у Вас тоже есть право на своё мнение и условие.
3. 5. Людей, в теории, очень легко убедить в отношении "зоркости" к договору, но на практике - все идут своим путём, а из каждого - получается "всі ОдноСтайно" в плену у КМ и аж от 3-х лет.

""""""""Здравствуйте.

Так как Вы не хотите быть частью "табуна", сбрасываю Вам  в помощь два Додатка к Договору с КМ, которые я приложила во время подписания  (в 2-х экз. к каждому)  01.10.13.
В конце Договора необходимо сделать запись. Я написала: " Цей  Договір  дійсний з урахуванням Додатку № 1 (2) Споживача".

Додаток № 1
Про зміни до Договору №________________від «____»  «________________» 2013 р.
про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

1.   Оплата  послуг Виконавця має здійснюватися відповідно до тарифу, затвердженого рішенням місцевого органу самоврядування та пільг згідно чинного законодавства (пн. 2 Договору).
2.   Виконавець зобов’язаний регулярно і своєчасно інформувати Споживача про всі зміни щодо тарифів за послуги та їх обґрунтування (пн. 9, 11.5 Договору).
3.   Споживач має право складати і подавати акти щодо необхідності зменшення чи зняття/відміни  плати вразі ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі, часткового або повного відхилення їх кількісних і якісних показників від нормативних  (пн. 10, 11.1, 11.3, 14.1 Договору).
4.   Споживач вимагатиме беззаперечного виконання пн. 11.7 Договору, зокрема щодо холодної та гарячої води  та ін..
5.   Без відома/згоди/дозволу Споживача  Виконавець не має права на доступ у його квартиру (пн. 13.2 Договору).
6.   До пн. 17 Договору доповнити словами після слів «…та представником виконавця» необхідно додати слова «або комісією не менше як із двох осіб».
7.   Виконавець разом із представниками пожежної служби повинен періодично проводити  для Споживача/Споживачів інструктаж щодо протипожежних правил безпеки, ретельно слідкувати за станом протипожежного обладнання (пн. 12.3 Договору).
8.   У пн. 14 Договору відсутні  обов’язки  Виконавця щодо необхідності періодичного   проведення  інструктажів із Споживачами будинку про необхідність і уміння користуватись всіма сучасними методами і технічним обладнанням на випадок пожежі.
9.   У Договорі відсутні обов’язки консьєржа та Додаток  з Положенням про консьєржа.
10.   У пн. 2 Додатку № 3 не чітко прописані умови щодо улаштування кондиціонерів та стільникових антен.
11.   Згідно вимогам ч. 2, 5 статті 28 Закону України  «Про житлово-комунальні послуги» цей Договір чинний з моменту його підписання і не може перевищувати 12 місяців (пн. 21 Договору).
12.   Цей Договір підписаний Сторонами без надання Виконавцем Споживачу для ознайомлення Статуту та право установчих документів  про підтвердження права на надання послуг.

Я, (П.І.Б.), власник квартири №___ по вул. Закревського 95 а у місті Києві, буду виконувати вимоги Виконавця,  якщо Виконавець буде виконувати всі свої власні обов’язки/зобов’язання, викладені, зокрема, у цьому договорі та у додатках до нього. Інакше Виконавець не матиме ані юридичного, ані морального права вимагати від Споживача виконання його обов’язків.

Права і обов’язки Споживача і Виконавця мають бути  рівними та взаємопов’язаними і взаємозалежними.

«Споживач»                                                                   «Виконавець»

________________________________                         _________________________________

...

Додаток № 2
Про зміни до Договору №______________ від «____»  «_______________» 2013 р.
про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води
та гарячої води і водовідведення

1.    При наявності лічильників платити треба тільки по лічильнику, а не по нормах (пн. пн.  11,  16.4,  16.13 Договору).

2.   Температура у квартирі має бути не менше 18 градусів і у відповідності до кількості  секцій радіаторів опалення (пн. 12 Договору).

3.   Пн. 15 Договору доповнити словами: «Споживач має  право надавати акт-претензію, складений не менше ніж двома особами».

4.   Вказати конкретний термін (пн. 16.5 Договору).

5.   Необхідно конкретизувати  –  за чий рахунок  (пн. пн.  16.9, 16.10 Договору).

6.   Необхідно конкретизувати  – яким чином (пн. 17.3 Договору).

7.   Яким чином, якщо засоби обліку знаходяться за межами квартири (пн. пн. 17.5, 17.11, 20.3 Договору).

8.   Без відома/згоди/дозволу Споживача  Виконавець не має права на доступ у його  квартиру (пн. 18.5 Договору).

9.   Пн. 18.6 Договору доповнити словами: «… за  рахунок Виконавця».

10.   Пн. 19.5 Договору доповнити словами : «… та у присутності представників від  Споживача».

11.   Прописати/конкретизувати строки (пн. 19.12 Договору).

12.   Згідно вимогам ч. 2, 5 статті 28 Закону України  «Про житлово-комунальні послуги» цей Договір чинний з моменту його підписання і не може перевищувати 12 місяців (пн. 31 Договору).

Я, (П.І.Б.), власник квартири №___ по вул. Закревського 95 а у місті Києві, буду виконувати вимоги Виконавця,  якщо Виконавець буде виконувати всі свої власні обов’язки/зобов’язання, викладені, зокрема, у цьому договорі та у додатках до нього. Інакше Виконавець не матиме ані юридичного, ані морального права вимагати від Споживача виконання його обов’язків.

Права і обов’язки Споживача і Виконавця мають бути  рівними та взаємопов’язаними і взаємозалежними.

«Споживач»                                                                   «Виконавець»

________________________________                         _________________________________

Возможно по этому поводу стоит назначить собрание и обговорить методы как же все таки наших неактивных и пассивных жильцов в  размере 51%  замотивировать в том что КМ - это контора которая будет на нас наживаться  и мы с этого не будем нечего хорошего иметь.

Приемные дни Вт 9-13.00 и ЧТ 15-19.00 -- Туда по лубому будут ити Люди с нашего дома - может как то по очереди вылавливать их бесплатно консультировать и давать распечатанные додатки в руки для дальнейшего подписания с КМ?  - Если что я готов раз в неделю пожертвовать своим рабочим временем на это...

Предлагайте у кого какие варианты , или давайте на собрании всё обсудим.... У нас я так думаю последний шанс и он реален.
« Последнее редактирование: 10/10/13, 22:42:48 от GSTH »

wizzard

• Гость
А кто-то хоть с такими додатками подписывал договор?

Оффлайн GSTH

• Full Member
А кто-то хоть с такими додатками подписывал договор?
- Соседние дома подписали и поделились информацией с нами.

Вот только одна беда - я думаю толку будет мало если подпишет с додатками  столько людей сколько было на собрании - квартир 15-20.
Поэтому нужно принимать серьёзные меры для повышения эффективности.

Оффлайн GSTH

• Full Member
Выяснил - от собратьев из соседних домов.
"""""Оказывается  в договоре есть пунк (непомню какой ,под рукой нет) что можно вносить изменения, так что думаю это не проблема в любой момент сделать додаток."""

""""""""""Тем кому уже вернули подписаный доложить уже не получится , но на основании подписаного договора (сылаясь на пункт про изменения) написать додаток вам никто запретить не может.""""

Оффлайн Wog

• Jr. Member
  • **
Назвать лучше не просто "додаток"
А "Додаткова угода № ... до договору про .......  № ... від ........"
« Последнее редактирование: 11/10/13, 11:03:42 от Wog »

Оффлайн xidders

• Hero Member
  • Подъезд: 5
  • дом: 95а
Додаток , додаткова угода , акт розбіжностей , главное что бы польза была.

Оффлайн Wog

• Jr. Member
  • **
Додаток , додаткова угода , акт розбіжностей , главное что бы польза была.

согласен.

Оффлайн Ольга Михайловна

• Newbie
  • *
Если кто-то возьмет на себя ответственность изменить договор или составить дополнение, я с радостью подпишу!

Оффлайн xidders

• Hero Member
  • Подъезд: 5
  • дом: 95а
Ответственность только между Вами и "КМ" , примеры дополнений выложены выше. Осталось (внеси свои изменения если таковые есть) распечатать , с радостью подписать и сдать вместе с договором.

Оффлайн Ольга Михайловна

• Newbie
  • *
А киньте, пожалуйста, ссылку на договор, который предлагает нам КМ

Оффлайн GSTH

• Full Member
А киньте, пожалуйста, ссылку на договор, который предлагает нам КМ

http://miloslavichi.kiev.ua/index.php?topic=163.0

Оффлайн Ольга Михайловна

• Newbie
  • *

wizzard

• Гость
Вообщем пока дом более менее не  заселится про ОСББ я так понял можно забыть т.е. это минимум где-то год.

Оффлайн Spin

• Newbie
  • *

Доброго вечора! Хто ще не підписав договір із ЖЕКом пропоную моє бачення внесення змін у договір, що знаходиться у вкладенні.

Оффлайн Pumenok

• Newbie
  • *

Доброго вечора! Хто ще не підписав договір із ЖЕКом пропоную моє бачення внесення змін у договір, що знаходиться у вкладенні.
Доброго вечера! А вы уже подписали договор с такими дополнениями?